O sprzedawcy

Biżuteria wykonywana jest z wysokiej jakości półfabrykatów m.in. takich producentów jak Toho, Bead Smith, Preciosa, Matubo oraz Svarowski.

Wykonujemy również biżuterię na zamówienie w dowolnym kolorze i rozmiarze. Na życzenie klienta biżuteria może zostać wykończona srebrem lub srebrem pozłacanym.

Jeśli podoba ci się któryś z naszych modeli biżuterii, jednak w ofercie nie mamy twojego ulubionego koloru, skontaktuj się z nami, przekaż swoje sugestie, a zrobimy coś specjalnie dla Ciebie.

Polityka prywatności

1. Venus Jewellery przetwarza i przechowuje dane w celu realizacji transakcji kupna-sprzedaży zawieranych na platformie Pinart.pl oraz obsługi posprzedażowej.

2. Venus Jewellery dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najlepszą ochronę powierzonych danych, w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, jak również przed ich przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa.

 

Zasady zwrótów

1. Każdy towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od zakupu.

a) Jeśli nie spełnia on oczekiwań Zamawiającego, opłaty za zwrot ponosi Zamawiający.

b) Jeśli towar nie zgadza się z opisem, lub został uszkodzony w trakcie transportu to opłaty za zwrot ponosi Venus.

2. Zwroty wraz z dołączonym formularzem o odstąpieniu od umowy należy kierować na adres: Venus, ul. Malinowa 9, 32-566 Regulice

3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem.

Zasady dostawy

1. Wszelkie wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

- list polecony priorytetowy (Poczta Polska) – 1-2 dni robocze - 10,00zł

2. Zamówienia realizowane będą następnego dnia roboczego po odnotowaniu wpłaty przez Pinart.pl.

Skontaktuj się z tym sprzedawcą

  • Filtruj wyszukiwanie:
Pokazuje 1 -12 z 90 elementów